piątek, 13 czerwca 2014

Już niedługo, przedpremierowa recenzja książki pt. "Sztuka uwodzenia" autorstwa S. Young.   Książka jest opowieścią o Olivii, która pomimo tego, że jest osobą niezwykle pewną siebie i dynamiczną, ma duży problem, który polega na tym, że jest bardzo niepewna w kontaktach z mężczyznami. Przeprowadzka do Edynburga wiele zmienia w jej życiu. Sfrustrowana niepowodzeniem w nawiązaniu bliższej znajomości ze zdecydowanie przystojnym, doktorantem, postanawia nadrobić zaległości w sztuce obcowania z mężczyznami. 

  Nate Sawyer jest przystojnym pożeraczem damskich serc, nigdy nie angażuje się w związki z płcią przeciwną. Wobec przyjaciół jest jednak osobą niezwykle lojalną, dlatego gdy Olivia zwraca się do niego o pomoc, zgadza się nauczyć ją pewności siebie w relacjach damsko-męskich. Lekcje z czasem stają się coraz bardziej zaawansowane, a atmosfera między Olivią i jej nauczycielem coraz bardziej gorąca... 
  Co z tego wszystkiego wyniknie? A tego to nie wiem nawet ja, ale mam nadzieję, że już za parę dni podzielę się z wami moimi przemyśleniami na temat tej książi. 
Egzemplarz recenzyjny otrzymam dzięki uprzejmości wydawnictwa Burda Książki. Więcej informacji o książce znajdziecie na ich stronie internetowej. 
1 komentarz: