sobota, 27 września 2014

KONKURS!

Moi drodzy,
 zapraszam was dziś do udziału w konkursie, w którym wygrać możecie egzemplarz książki pt. "Samotność ma Twoje imię" autorstwa Moniki A. Oleksa. Co należy zrobić, aby wygrać egzemplarz utworu? Pod tym postem, lub odpowiednim postem na profilu Informatora na facebooku udzielić odpowiedzi na pytanie:Samotność ma Twoje imię, a jak ma na imię "to",
 co wyrywa was z samotności?

Odpowiedzi możecie udzielać od 25 września do 30 września do godziny 23.59. Nagrodzona zostanie najbardziej kreatywna według mnie odpowiedź. Może ona mieć dowolną formę, proszę jednak, by nie przekraczała 10 zdań.    "Samotność ma twoje imię to fascynująca opowieść o pragnieniach ludzkiego serca, które nie chce dać się oszukać ani zignorować. Ewa, Martyna, Hanna, Janina, Danuta, Magda – kobiety w różnym wieku i z różnym bagażem życiowych doświadczeń . To co je łączy to Samotność, która niejedno ma imię. To również pachnąca domowym ciastem opowieść o codzienności, w której tęsknota za bliskością odnajduje zrozumienie, mocnej siłą przyjaźni i rodziny. Ubarwionej następującymi po sobie porami roku. To jednak przede wszystkim książka o poszukiwaniu samego siebie, i przesłanie, że nie można zamykać się na innych ludzi. Warto zrobić krok dalej i zaufać." 

Regulamin konkursu
1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga Informator Czytelniczy oraz wydawnictwo Zysk i Ska
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Zysk i Ska
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest odpowiedź na konkursowe pytanie.
4. Konkurs trwa od 25 września 2014 roku do 30 września 2014 roku do godz. 23.59
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 1 października
6. Odpowiedzi należy udzielić pod konkursowym postem na blogu albo portalu Facebook
7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi jak  anonimowi uczestnicy, którzy popiszą się imieniem/nickiem oraz podadzą adres mailowy, oraz użytkownicy portalu Facebook
8. Warunkiem uczestnictwa w konkursie w wypadku odpowiedzi na portalu Facebook jest polubienie strony wydawnictwa Zysk i Ska oraz Informatora Czytelniczego. 
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się za pomocą e-maila lub wiadomości na Facebooku. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi ponowny wybór zwycięzcy.
10. W konkursie mogą brać udział osoby zamieszkałe w Polsce.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

No to START! :) 

5 komentarzy:

 1. Książka niezwykła, miałam przyjemność już ją poznać i polecam gorąco. Zatem zachęcam wszystkich do udziału w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z mojej samotności wyrywają mnie książki, bo nie dość, że uwielbiam je czytać, to ogromną przyjemność sprawia mi rozmowa o nich. Uwielbiam rozmowy ze znajomymi na temat książki, która szczególnie mnie pochłonęła. Te internetowe konwersacje też bardzo lubię i to był pewnie jeden z powodów, dla których założyłam swojego bloga;)
  kasiaj1-86@wp.pl
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Samotność to imię człowieka, tak samo jak tylko człowiek może ją przepędzić. Można być samotnym wśród ludzi i samotnym w samotności. Ale tylko człowiek może samotność przepędzić - nieważne, czy to samotność wewnętrzna, czy ta, kiedy nie ma nikogo w pobliżu :) Ksiązkę chętnie bym przeczytała!
  t.awanturnica@gmail.com
  na Fb lubię Zysk i Informator jako Wioletta T...

  OdpowiedzUsuń
 4. To, co wyrywa nas z samotności to po prostu miłość. Nieważne czy jest to uczucie do drugiego człowieka, czy zwierzęcia, czy po prostu miłość platoniczna. Najważniejsze, że miłość sprawia, że już nigdy nie poczuje się chłodu samotności, a ciepło, spokój i bezpieczeństwo.
  elementarz90@gmail.com
  Ps. Obie strony lubię na Facebooku jako Recenzja pisana emocjami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z samotności wyrywają marzenia. Są formą odnalezienia siebie w innej rzeczywistości, często innej siebie, z innymi ludźmi, prowadząc szczęśliwe życie. Wyobraźnia zdecydowanie najlepiej eliminuje samotność stawiając nas w sytuacjach, w których nie możemy na nią narzekać :)

  kkprzybylek1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń