piątek, 19 grudnia 2014

Życzenia #2


     Nadchodzą święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi ten jeden jedyny dzień w roku: Wieczór Wigilijny. Zasiadamy przy suto zastawionym stole, w gronie najbliższych nam osób i łamiąc się opłatkiem, składamy sobie życzenia. Również ja dołączam się do tych życzeń, bo przecież my,  LUDZIE KOCHAJĄCY KSIĄŻKI tworzymy jedną wielką CZYTELNICZĄ RODZINĘ. 
       Życzę wszystkim sympatykom Informatora Czytelniczego zdrowia, miliona uśmiechów, cudownej rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, smacznych pierogów z kapustą i grzybami, pięknych prezentów pod choinkami i wesołego kolędowania. Żeby w tym dniu Wasze domowe zwierzęta przemówiły ludzkim głosem, by aniołowie sfrunęli z nieba i otoczyli Was opieką, a renifery na swych zaczarowanych saniach przywiozły paczki ze szczęściem i radością. Aby Nowy Rok przyniósł Wam spełnienie marzeń, by zabrakło w nim miejsca na problemy i kłopoty i żeby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. Wszystkiego najlepszego! 
                                                                                                                   Danka Braun

2 komentarze:

  1. O, ja to bym chciała, żeby zwierzęta przemówiły ludzkim głosem, całe dzieciństwo mi wmawiano, że jak pójdę do kur o północy, to sobie razem pogdakamy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za cudowne życzenia i wzajemnie życzę Pani Dance dużo zdrowia, pogody ducha, nieustającej radości i samych sukcesów z życiu prywatnym i zawodowym.

    OdpowiedzUsuń